O Nas

Nodle.pl jest stroną polskiej społeczności Nodle Network prowadzoną przez oficjalnego ambasadora Nodle.

Nie jesteśmy oficjalną stroną Nodle. Dokładamy wszelkich starań, żeby informacje tu zawarte były pełne i aktualne, jednak nie są one oficjalnym stanowiskiem firmy.

o nas nodle
Czym jest Nodle
Play Video about Czym jest Nodle
Nodle polska
Play Video about dlaczego nodle jest potrzebne

Co to jest Nodle Network ?

Nodle Network jest dostawcą łączności dla Internetu rzeczy. Firma zbudowała solidną sieć zasilaną przez Bluetooth Low Energy, aby pomóc firmom i miastom łączyć się i zbierać dane ze swoich urządzeń, czujników i tagów.

Jak działa Nodle Network ?

Architektura sieci Nodle Network i projekt systemu wykorzystują to, co nazywamy „infrastrukturą smartfonów”, wykorzystując smartfony jako węzły i stacje bazowe sieci. Zespół w Nodle Network opracował innowacyjny sposób rozwoju sieci poprzez „dowód łączności” nazywany Nodle Cash App. Korzystając z tej metody, twórcy aplikacji mobilnych i konsumenci konkurują i uczestniczą w sieci, umożliwiając swoim smartfonom udostępnianie zasobów, takich jak radio bezprzewodowe i pasmo, a w zamian za swój wkład otrzymują wynagrodzenie w postaci tokena Nodle.

W jaki sposób sieć Nodle Network może wzmocnić pozycję firm i organizacji?

Producenci i operatorzy urządzeń elektronicznych mogą wykorzystywać Nodle Network do gromadzenia cennych danych i podłączania swoich zdalnych urządzeń do Internetu, a wielu z nich już dziś czerpie z tego korzyści. Nodle Network jest obecnie wykorzystywana przez firmy z listy Fortune 500 do lokalizowania swoich aktywów na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Firmy zajmujące się mikromobilnością w branży współdzielenia rowerów lub skuterów również mają potencjał do wykorzystania sieci w celu poprawy swoich możliwości śledzenia lokalizacji. Zakres zastosowań w śledzeniu aktywów może iść od urządzeń śledzących konsumentów, do tagów Bluetooth, które mogą zlokalizować palety, towary, pojazdy i paczki.

Możliwości sieci Nodle Network są nieograniczone.

wizja misja node
Play Video about wizja misja node
nodle startup polska

Zapraszamy na BLOG: