Nodle polska
Nodle polska

ZARABIAJ KRYPTOWALUTY

POBIERZ APLIKACJĘ NODLE CASH

ANDROID

nodle android

IOS

Nodle polska
Nodle polska

ZARABIAJ KRYPTOWALUTY

POBIERZ APLIKACJĘ NODLE CASH
Bez inwestycji
Bez ryzyka
Dla każdego
Prosta obsługa
ios i android

Co to jest Nodle Cash ?

Aplikacja Nodle Cash to rewolucyjny sposób na zarabianie kryptowalut za pomocą smartfona.
Pobierz aplikację na iPhone’a lub urządzenie z systemem Android, uruchom ją, a następnie poczekaj. Aplikacja Nodle Cash wykryje czujniki i inteligentne urządzenia i połączy się z nimi anonimowo. Za to otrzymasz nagrodę w postaci kryptowaluty NODL.

Pasywne zarabianie na Twoim smartfonie.

Jak to działa ?

Sieć Nodle łączy rzeczy, które do tej pory nie mogły być połączone

3 kroki do pasywnego zarabiania

1.

Pobierz darmową aplikację Nodle Cash na swój smartfon. Dostępna na systemy Android oraz iOS

2.

Włącz Bluetooth oraz udostępnić swoją lokalizację

3.

Zarabiaj kryptowalutę NODL przesyłając dane do sieci Nodle.

INTERNET

Aplikacja Nodle Cash jest wyposażona w rozbudowany ekran statystyk, gdzie możesz dokładnie śledzić efektywność jej pracy.

Nodle polska

Aplikacja Nodle Cash jest całkowicie bezpieczna i anonimowa. Nie wymaga zakładania konta, podawania loginów, haseł czy adresów mailowych. Jedynym Twoim identyfikatorem jest generowany automatycznie adres portfela na który zbierasz kryptowalutę NODL.

Co to jest IoT ?

Internet Rzeczy to koncepcja, której działania odczuwamy coraz mocniej każdego dnia, być może nie zdając sobie z tego sprawy. Skrót IoT czyli Internet of Things (internet rzeczy), zwany jest coraz częściej Intelligence of Things. (inteligencja rzeczy).

Internet rzeczy to nic innego jak wszystkie smart urządzenia czyli smartfony, komputery, pralki, telewizory, lodówki, samochody, hulajnogi, wagi łazienkowe, bramy garażowe, żarówki czy różnego rodzaju czujniki.

Idąc dalej są to urządzenia wykorzystywane w sprzedaży, energetyce, medycynie, miastach… są wszędzie. To są miliardy urządzeń na całym świecie.

Dając im możliwość komunikowania się tworzymy Internet Rzeczy.

Ile można zarobić ?

Pasywny dochód, brak inwestycji

Do prawidłowego funkcjonowania aplikacji Nodle Cash wymagane jest urządzenie z systemem android (>6.0) lub iOS oraz posiadające GPS, Bluetooth oraz dostęp do internetu. Wymagania te spełnia np. praktycznie każdy smartfon obecny na rynku.

Aplikacja wynagradza na podstawie czasu online. Czyli im dłużej masz uruchomioną aplikację Nodle Cash tym więcej zarobisz.

Wartość wynagrodzenie w tokenie NODL nie jest stała.

Kluczowe elementy wpływające na wysokośc nagród:
Dostępność

Podstawową funkcją sieci takiej jak Nodle jest bycie dostępnym, OnLine gdzie i kiedy jest to potrzebne. Sieć jest silniejsza, gdy węzły, czyli urządzenia z aplikacją Nodle Cash są uruchomione.

Im dłużej Twoja aplikacja działa, tym więcej zarabiasz.

Aplikacja może działać na ekranie lub w tle. Gdy jest w tle, aplikacja w końcu zostanie zatrzymana przez system operacyjny- android, iOS. Aby zwiększyć nagrody, aplikacja Nodle Cash powinna być otwarta tak długo, jak to możliwe.

Łączność

Urządzenie z aplikacją Nodle Cash otrzymują dodatkowe wynagrodzenie, gdy zapewniają łączność z urządzeniami wokół nich, które należą do firm, instytucji korzystających z rozwiązania Nodle Network.

W miarę rozwoju sieci, zapotrzebowanie na usługi będzie rosło. Organizacje, firmy mogą wykorzystać sieć Nodle do finansowania inteligentnych misji i nagradzania użytkowników za umożliwienie komunikacji między organizacją, firmą a jej urządzeniami.

nodle cash
Play Video about nodle cash

Nodle Cash - Łączymy miliardy urządzeń

START !

Ogromne możliwości

Każdy może stać się częścią społeczności NODLE i wspólnie z Nami budować sieć.

WYPRÓBUJ NODLE CASH JUŻ DZIŚ

Bądź częścią sieci Nodle

Zarabiaj pasywnie - Wydobywaj NODLE za pomocą swojego smartfona

$NODL

Program Partnerski

Więcej informacji już wkrótce.