Token NODL notowany na giełdzie

nodl giełda

Handel tokenam NODL rozpoczyna się na giełdach

Miło nam poinformować o tym, że Nodle Network wraz ze swoim tokenem NODL po dość długim okresie przygotowawczym zawitało na pierwsze giełdy wymiany aktywów kryptograficznych. Jest to kolejny istotny krok w rozwoju całego projektu. Wspólnie z całą polską społeczności Nodle Network gratulujemy firmie tego kolejnego sukcesu.

Na jakich giełdach jest token NODL ?

Poniżej wymieniamy pierwsze giełdy na którzy możecie handlować tokenami NODL i zapewne ta lista będzie zwiększała się z czasem o nowe topowe giełdy.

nodl gate.io

UWAGA

W tym miejscu warto przypomnieć, że Nasza strona (ta na której właśnie się znajdujesz nodle.pl) nie jest oficjalną stroną firmy Nodle. Jest to strona stworzona dla społeczności Nodle w Polsce. Jest to strona informacyjno-edukacyjna. Nie jesteśmy poradnikiem inwestycyjnym, ani doradcą finansowym. Nie zachęcamy do żadnych inwestycji. Każda osoba podejmująca tego typu decyzje podejmuje je samodzielnie i na własną odpowiedzialność. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem straty zainwestowanych środków. Opinie prezentowane na stronie są osobistymi przemyśleniami i nie mogą być traktowane jako porady inwestycyjne.