Nodle NFT

Nodle NFT współpracuje z Content Authenticity Initiative (CAI)

Nodle, platforma oparta na technologii blockchain, która łączy Web3 z rzeczywistym światem, nawiązuje współpracę z inicjatywą Content Authenticity Initiative (CAI), aby wdrożyć technologię weryfikacji obrazów CAI w funkcję nodle NFT na nodle network. CAI to inicjatywa skupiająca ponad 900 firm medialnych, technologicznych, organizacji pozarządowych i naukowców, którzy wspólnie walczą z dezinformacją, wykorzystując technologię cyfrowej proveniencji.

Nodle polska

Zastosowanie Nodle Network w realnym świecie.

Firma Roole lokalizuje skradzione pojazdy na całym świecie dzięki Nodle „Jesteśmy podekscytowani możliwością pilotażu sieci Nodle z naszą flotą. Jest to kilkukrotnie, tańsze rozwiązanie zapobiegają rozbieraniu skradzionych pojazdów, co jest powszechną praktyką w Europie, gdzie skradzione pojazdy są sprzedawane na części. Jeśli samochód zostanie skradziony na przykład z Francji i trafi do innego kraju, istnieje …

Zastosowanie Nodle Network w realnym świecie. Read More »

NODLE UZUPEŁNIA SKARBIEC

Nodle poprawia tokenomie NODL

Zespół stojący za Nodle blokuje część własnych tokenów, aby wzmocnić ekosystem. Nodle poprawia tokenomie NODL

blockchainrio

Blockchain Rio Festival sponsorowany przez Nodle Network

Nodle Network sponsorem głównym BlockchaIn Rio . Celem BlockchaIn Rio jest stać się centrum debat, edukacji i biznesu skupionego na łączeniu ludzi i firm z myślą o teraźniejszości i przyszłości rynku blockchain.